Prawidłowa segregacja - SORTEUSZ bezpłatna aplikacja

2023.06.14
Prawidłowa segregacja - SORTEUSZ bezpłatna aplikacja
Szanowni Mieszkańcy! Zastanawiacie się, gdzie wyrzucić karton po mleku, zepsutą zabawkę lub przeterminowane leki? A może nie wiecie, jaki jest sens sortowania odpadów? Zapomnieliście o terminie wywozu odpadów? Mamy na to radę! To BEZPŁATNA APLIKACJA SORTEUSZ, która pomoże uporać się z dylematami na temat segregacji odpadów!

Dzięki pobraniu tej aplikacji będziecie mieli klarowną i dostępną „od ręki” informację. Aplikacja nie tylko podpowiada, gdzie wrzucić dany odpad, ale również edukuje w zakresie prawidłowego postepowania z odpadami. Ponadto Sorteusz zaprasza do zaangażowania i rywalizacji. Za każde zeskanowanie produktu lub wyszukanie odpadu użytkownikowi przyznawane są punkty, podobnie jak za dodawanie nowych kodów kreskowych, których jeszcze w bazie nie ma.  A zatem dzięki aplikacji sami możemy się zaangażować w ten ekologiczny projekt i współtworzyć wartościowe informacje, które pomogą innym świetnie segregować odpady i wspierać ich recykling.

Co trzeba zrobić? Wystarczy pobrać aplikację za darmo ze sklepów Google Play lub AppStore, zarejestrować się i brać udział w wyzwaniach!

Zapraszamy do działania na rzecz środowiska!

 

Więcej na stronie www.sorteusz.pl