Gmina Tereszpol

Logo ePUAP 2 Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Biblioteka prosi o głosy

2019.06.27

Projekt Biblioteki  Publicznej Gminy Tereszpol "Z matematyką przez życie - edukacja matematyczna najmłodszych"  został zakwalifikowany do II etapu programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”. Wysokość dofinansowania zależy od ilości oddanych przez Państwa głosów. Głosować można od 17 czerwca do 14 lipca w sklepie Tesco w Biłgoraju.

W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie.

Każdy klient w dniach 17.06 - 14.07.2019 r. otrzyma od kasjera podczas każdych zakupów (bez względu na ich kwotę) jeden żeton uprawniający do głosowania (w myśl zasady jeden paragon = jeden żeton).
Na kasach samoobsługowych należy poprosić pracownika o wydanie żetonu.

Projekt „Z matematyką przez życie - edukacja matematyczna najmłodszych" pokazuje związek matematyki z życiem codziennym. Celem projektu jest zachęcenie do logicznego i alitycznego myślenia, pobudzającego pasje i motywującego do pracy. Chcemy przekonać dzieci, że warto podnosić swoje kompetencje, ponieważ wysiłek włożony w naukę teraz, zaowocuje w przyszłości. Działania kierowane będą do najmłodszych mieszkańców, w myśl zasady “czym skorupka za młodu nasiąknie”

LICZYMY NA PAŃSTWA GŁOSY! Wierzymy, że wspólnie możemy sprawić, że nauka matematyki będzie prosta i przyjemna.

©2019 Urząd Gminy Tereszpol

Projekt i wykonanie Net Partners