"Pod biało-czerwoną" - zagłosuj i wygraj maszt

2020.10.02
"Pod biało-czerwoną" - zagłosuj i wygraj maszt
Jest szansa, aby w gminie Tereszpol stanął maszt z biało-czerwoną flagą. Zależy to od zaangażowania mieszkańców i oddanych przez nich głosów.

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców. Wystarczy oddać minimum 100 głosów. Można to zrobić wchodząc w link: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Zachęcamy do głosowania!

„Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami.Ta patriotyczna inicjatywa, realizowana pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, będzie się opierała o zapał i działanie mieszkańców naszych Małych Ojczyzn. Celem projektu jest godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.

Szczegóły akcji dostępne są tutaj: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

Głosować można do 11 listopada.