Gmina Tereszpol

Logo ePUAP 2 Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Wyniki konkursu „Święta dawniej i dziś”

2018.03.21

21 marca podsumowano konkurs plastyczny „Święta dawniej i dziś” zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Tereszpol. Na konkurs wpłynęło 59 prac (52 w kategorii klas I-III i 7 w kategorii klas IV-VII). Konkurs zorganizowano w ramach projektu "Seniorzy i juniorzy w działaniu – międzypokoleniowe inspiracje” dofinansowanego w programie Fundacji BGK „Na dobry początek”. Wręczenie nagród odbędzie się podczas szkolnych akademii.

 

 

KATEGORIA "PRACA PRZESTRZENNA" KLASY I-III:

I MIEJSCE: Maja Furlepa - Tereszpol-Zaorenda, Magdalena Kur – Tereszpol-Zaorenda, Kamil Smyl - Tereszpol-Zaorenda, Łucja Stańczyk – Lipowiec, Patrycja Szyderska - Tereszpol-Kukiełki, Monika Wasąg – Tereszpol-Zaorenda

II MIEJSCE: Szymon Kur – Lipowiec, Kacper Olekszyk - Tereszpol-Zaorenda, Samanta Portka  - Tereszpol-Kukiełki, Bartosz Rawiak - Tereszpol-Zaorenda, Klaudia Sitarz - Tereszpol-Zaorenda, Aleksandra Wasylik - Tereszpol-Zaorenda

III MIEJSCE: Adam Charkot - Tereszpol-Zaorenda, Gabriela Grela - Lipowiec, Joanna Kołodziej - Tereszpol-Kukiełki, Antoni MarzecTereszpol-Zaorenda, Wiktor Radawiec - Tereszpol-Zaorenda, Daria Szyderska - Tereszpol-Kukiełki

 

KATEGORIA "PRACA PRZESTRZENNA" KLASY IV-VII:

I MIEJSCE: Karina Gozdecka - Tereszpol-Zaorenda, Justyna Litwin - Tereszpol-Zaorenda

II MIEJSCE: Magdalena Wasąg - Tereszpol-Zaorenda

III MIEJSCE: Dawid Kurzyński - Tereszpol-Kukiełki, Wiktoria Sikorska - Tereszpol-Kukiełki

 

KATEGORIA "PRACA PLASTYCZNA" KLASY I-III:

I MIEJSCE: Oliwia Marzec - Tereszpol-Zaorenda, Sebastian Pieczykolan - Tereszpol-Kukiełki,Aleksandra Zubala - Tereszpol-Kukiełki

II MIEJSCE: Karol Cielica - Tereszpol-Kukiełki, Maja Marzec - Tereszpol-Kukiełki, Wiktoria Wojciechowska - Tereszpol-Zaorenda

III MIEJSCE: Marcin Marzec - Tereszpol-Zaorenda, Aleksandra Wrzosek - Tereszpol-Kukiełki

WYRÓŻNIENIA: Zuzanna Burdzań, Zuzanna Obszyńska (ZSS Tereszpol-Kukiełki), Szymon Marzec, Iga Mielnik, Magdalena Ostasz (Tereszpol-Zaorenda)

 

KATEGORIA "PRACA PLASTYCZNA" KLASY IV-VII:

I MIEJSCE: Artur Kurzyński - Tereszpol-Kukiełki

WYRÓŻNIENIE: Emilia Biernat - Tereszpol-Zaorenda

 


 

©2018 Urząd Gminy Tereszpol

Projekt i wykonanie Net Partners